ساخت پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

چنانچه یک فایل word دارید و نیاز است كه از این فایل ورد یک فایل پاورپوینت نيز تهیه نمائید گروه ما می تواند قالب پاورپوینت شما را از ابتدا طراحی و یا قالب فعلی شما را ویرایش نماید. چنانچه شما تمایل دارید که تصاویر و متون با استفاده از قالب های حرفه ای و با بررسی کلیه جزئيات مربوطه به انجام برسند تنها کافیست که نوع اسلاید و مشخصات دیگر سفارش مد نظر خود را  در اختیار کارشناسان قرار دهید تا سفارش با رضایت کامل شما طراحی گردد. تایپ و تنظیمات تخصصی مقالات بر اساس الگوی ژورنال های خارجی و صفحه آرایی مجلات، کتب، پایان نامه در محیط پاورپوینت در این مجموعه نیز امکان پذیر می باشد.

طراحی پاورپوینت شامل طراحى اسلاید های حرفه ای برای همایش ها، سمينارها، شرکت های داخلی، غلط گیری و ویرایش (رنگ، فونت، طرح، متون، تصاویر و …)، ويرايش قالب پاورپوینت موجود و یا هر نوع اسلاید درخواستى مشترى، تغییرات طرح ها به رنگ های موجود، تغییرات طرح بندی، تغییرات بر روى تصاویر و یا طراحی اسلاید می باشد.

آسیا تایپیست گرایش به ایجاد و استفاده از قالب های مدنظر شما به جای قالب های ساخته شده به عنوان مثال استفاده از رنگ، فونت های شرکت شما در طراحی قالب دارد. طراحان ما از عکس های با کیفیت بسيار بالا استفاده می نمایند. قالب پاورپوینت می تواند بسیار چشمگیر باشد هنگامیکه با رنگ های روشن، فونت های متفاوت، عکسها، نمودارها، موسیقی، فیلم ها، انیمیشن های متحرک جالب از متن و تصاویر ایجاد شوند. قالب ها را می توان ایمیل، آپلود، چاپ و به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت. ما همیشه سعی بر آن داشته ایم تا با ارائه بهترین خدمات در عرصه طراحی پاورپوینت برای جلب نظر مشتریان خود در هر کسب و کاری موثر یاری نماییم.