ساخت پاورپوینت

ساخت پاورپوینت

آیا به دنبال سرویس های ارائه دهنده پاورپوینت کارآمد هستید تا موارد زیر را در اختیار شما قرار دهد؟

  • ارتقاء و فروش محصول یا خدمات؟
  • تجسم و ارائه داده ها (اهمیت تجسم اطلاعات در تجارت)
  • تأثیر گذاشتن و متقاعد کردن مخاطبان در مورد موضوعات مورد علاقه؟

آیا شما هم به دنبال ایجاد انیمیشن های خلاقانه و جلوه های سه بعدی در ارائه پاورپوینت خود هستید تا توجه مخاطبان خود را جلب کنید تا پیام های اصلی یا اطلاعات خود را به طور موثری و همچنین متقاعد کننده به آنها منتقل کنید؟

چنانچه یک فایل ورد دارید و نیاز است كه از این فایل ورد یک فایل پاورپوینت نيز تهیه نمائید گروه ما می تواند قالب پاورپوینت شما را از ابتدا طراحی و یا قالب فعلی شما را ویرایش نمایدچنانچه شما تمایل دارید که تصاویر و متون با استفاده از قالب های حرفه ی و با بررسی کلیه جزئيات مربوطه به انجام برسند تنها کافیست که نوع اسلاید و مشخصات دیگر سفارش مد نظر خود را در اختیار کارشناسان قرار دهید تا سفارش با رضایت کامل شما طراحی گردد. تایپ و تنظیمات تخصصی مقالات بر اساس الگوی ژورنال های خارجی و صفحه آرایی مجلات، کتب، پایان نامه در محیط پاورپوینت در این مجموعه نیز امکان پذیر می باشد.

ساخت پاورپوینت شامل طراحى اسلایدهای حرفه ای برای همایش ها، سمينارها، شرکت های داخلی، غلط گیری و ویرایش (رنگ، فونت، طرح، متون، تصاویر و ...)، ويرايش قالب پاورپوینت موجود و یا هر نوع اسلاید درخواستى مشترى، تغییرات طرح ها به رنگ های موجود، تغییرات طرح بندی، تغییرات بر روى تصاویر و یا طراحی اسلاید می باشد.

ایده های طراحی پاورپوینت برای ارائه بعدی شما

اگر از این نگرانی دارید که ارائه شما ناخوشایند و سازمان تیافته به نظر برسد ما در اینجا برای کمک به شما هستیم.

خدمات طراحی پاورپوینت ما با استفاده از خلاقیت انیمیشن های اساسی با انتقال مورف برای ایجاد جلوه های منحصر به فرد ارائه می شود. همچنین آسیا تایپیست گرایش به ایجاد و استفاده از قالب های مدنظر شما به جای قالب های ساخته شده به عنوان مثال استفاده از رنگ، فونت های شرکت شما در طراحی قالب دارد. طراحان ما از عکس های با کیفیت بسيار بالا استفاده می نمایند. قالب پاورپوینت می تواند بسیار چشمگیر باشد هنگامیکه با رنگ های روشن، فونت های متفاوت، عکس ها، نمودارها، موسیقی، فیلم ها، انیمیشن های متحرک خیره کننده از متن و تصاویر و چرخش سه بعدی ایجاد شوند. قالب ها را می توان ایمیل، آپلود، چاپ و به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت. ما همیشه سعی بر آن داشته ایم تا با ارائه بهترین خدمات در عرصه طراحی پاورپوینت برای جلب نظر مشتریان خود در هر کسب و کاری موثر یاری نماییم. وقتی ارائه شما خوب به نظر برسد، ما هم خوب به نظر می رسیم!

صفحات پیشنهادی:

هزینه تایپ ، تایپ فوری ، تایپ به زبان های خارجه