تایپ فرمول

تایپ فرمول

تایپ فرمول های ریاضی، فیزیک، شیمی و دیگر پردازش های مرتبط با آن یکی از دشوارترین کارها در زمینه تایپ و نگارش کامپیوتری می باشد که بسیاری از استادان، معلمان و حتی دانشجویان در دوران تحصیلی خود ممکن است به دسترسی سریع آن نیاز داشته باشند.

به عنوان یک دانشجو، شما به طور مداوم با وظایف دانشگاهی زیادی روبرو خواهید شد. تایپ ریاضی برای مقالات آکادمیک می تواند بسیار دلهره آور باشد، شما حتماً میدانید که تنها یک اشتباه کوچک در تایپ فرمول و نمادها، کافیست تا معادله را به مخاطره بیاندازد و برایتان مشکل ساز گردد.

چنانچه تعداد معادلات و اشکال پروژه شما طولانی و پیچیده می باشد و برای تایپ آن زمان و تجربه زیادی می طلبد، مطمئناً شما به یک کارشناس برای انجام تمام معادلات به صورت صحیح در مقالات خود نیاز خواهید داشت. برای کسب به این هدف مهم، کار خود را به تایپیست های متخصص ما در زمینه تایپ هر نوع فرمولی با هر نرم افزاری واگذار نمایید و به بیان شرح کامل دقیق پروژه بپردازید.

لطفاً در هنگام ثبت سفارش تایپ فرمول حتماً ذکر نمایید که می خواهید تایپ فرمول در محیط ورد یا با کمک نرم فزارهایی مثل MathType یا Chemdraw یا کورل یا زی پرشین، ویزیو انجام شود. و قابل ذکر می باشد که کلیه خدمات به صورت پیش نویس به مشتری تحویل داده می شود به طوری که شما می توانید در صورت لزوم سفارش خود را دوباره بررسی و تغییرات لازم در معادلات را انجام دهید.

مراحل ثبت سفارش:

۱. در سایت ثبت نام نمایید.

۲. وارد پنل کاربری خود شوید. در قسمت راست پنل کاربری، بر روی دکمه ثبت سفارش تایپ کلیک کنید.

۳. اطلاعات سفارش خود را به صورت دقیق از جمله (زمینه، زمان و تاریخ، ...) را پر نمایید. توجه کنید در قسمت توضیحات حتماً ذکر شود تایپ فرمول با کدامیک از نرم افزارها انجام شود.

۴. کل پروژه شما بصورت اتوماتیک و رایگان قیمت گذاری می شود و سپس تصمیم گیری بفرمائید.

برای سفارش تایپ جدول کلیک کنید