تایپ فرمول

تایپ فرمول

تایپ فرمول های ریاضی، فیزیک، شیمی ... و دیگر پردازش های مرتبط با آن یکی از دشوارترین کارها در زمینه تایپ و نگارش کامپیوتری میباشد که بسیاری از استادان، معلمان و حتی دانشجویان در دوران تحصیلی خود ممکن است به دسترسی سریع آن نیاز داشته باشند. اگر در این زمینه مبتدی هستید تنها یک اشتباه کوچک در تایپ فرمول و نمادها، کافیست تا معادله را به مخاطره بیاندازد و برایتان مشکل ساز گردد. چنانچه تعداد معادلات و اشکال پروژه شما زیاد می باشد و برای تایپ آن وقت و تخصص کافی ندارید مطمئنا شما به یک متخصص برای انجام تمام معادلات به صورت صحیح در مقالات خود نیاز خواهید داشت. برای کسب به این هدف مهم، کار خود را به تایپیست های زبده واگذار نمایید و به بیان شرح کامل دقیق پروژه بپردازید.

لطفاً هنگامیکه سفارش تایپ فرمول ثبت می نمایید حتما ذکر نمایید که می خواهید تایپ فرمول در محیط ورد یا با کمک نرم افزار هایی مثل MathType یا Chemdraw یا کورل یا زی پرشین، Visio انجام شود. و قابل ذکر میباشد که کلیه خدمات به صورت پیش نویس به مشتری تحویل داده می شود به طوری که شما می توانید در صورت لزوم سفارش خود را دوباره بررسی و تغییرات لازم در معادلات را انجام دهید.

مراحل ثبت سفارش:

۱. در سایت ثبت نام نمایید.

۲. وارد پنل کاربری خود شوید. در قسمت راست پنل کاربری، بر روی دکمه ثبت سفارش تایپ کلیک کنید.

۳. اطلاعات سفارش خود را به صورت دقیق از جمله (زمینه، زمان و تاریخ، ...) را پر نمایید. توجه کنید در قسمت توضیحات حتما ذکر شود تایپ فرمول با کدامیک از نرم افرارها انجام شود.

۴. سفارش شما بصورت اتوماتیک قیمت گذاری میشود.