تایپ کتاب

تایپ کتاب

گاهی اوقات شما به يادداشت بردارى مطالب مهم یک کتاب نياز خواهيد داشت تا در حرفه خود بکار ببرید شما به راحتی می توانید از مطالب کتاب خود عکس بگیرید اما مشکل بعدی که با آن روبرو خواهید شد عدم امکان ویرایش متون در عکس می باشد پس شما سریعاً به تبدیل کتاب خود به فایل های نوشتاری نیاز خواهید داشت.

گروه آسیا تایپیست با بکارگیری بهترین متخصصان و ویراستاران تایپ کتاب از جمله محدود و غیر محدود در هر مقطع و زمان این امکان را برای نویسندگان، مولفان ... در حوزه تایپ کتاب فراهم کرده است تا سفارشات خود را با حداکثر کیفیت و با کمترین غلط املائی دریافت نمایید. تایپیست های این مجموعه در طول سال هاى متوالى تخصص و تجربه لازم برای انجام هر گونه سفارش با هر گونه حجم از سفارش و پیچیدگی های مرتبط با موضوع با حداقل زمان صرف شده را بدست آورده اند. بدین ترتیب تایپ کتاب شما با توجه به موضوع کتاب به تایپیست متخصص در آن زمینه سپرده خواهد شد. علاوه بر این، هر گونه توضیحات جزئی در سفارش شما برای ایجاد افزایش کیفیت نسخه در نظر گرفته خواهد شد. هر کلمه، نماد، فاصله پاراگراف، پرانتز، نقطه گذاری، فرمول، تصاویر، جداول، نمودارها، عکسها، مراجع و جنبه های دیگر در سفارش مشتری به دقت ثبت و ویرایش خواهد شد.

تایپ کلیه کتب هاى نسخه خطی پیش از تاریخ – متون دست نویس – دفترچه راهنما – مجلات دست نویس/ روزنامه – یادداشت ها – گزیده ای از خاطرات، نامه ها و دیگر اسناد شخصی، کتاب های چاپ شده، کتاب داستان، غیر داستان و … را با کمترین غلط به فرمت استاندارد خود انجام میگردد.

© 1396 حقوق برای آسیا تایپیست محفوظ است. طراحی توسط کارایران