تایپ فوری کتاب

تایپ فوری کتاب

سریعترین، دقیق ترین و ارزان ترین تایپ کتاب

تایپ فوری کتاب همانند دیگر کارها نیاز به تخصص دارد و مستلزم مهارت کافی می باشد. یکی از اصول مهم برای افزایش سرعت تایپ و تدوین کتاب، تایپ ده انگشتی می باشد اما به تنهایی کافی نیست. آشنایی با نرم افزارهای تخصصی word قابلیت های فراوانی از جمله رفرنس دهی، پاورقی نویسی، مرتب سازی پاراگراف ها، استاندارد کردن، متون، جدول سازی، رعایت قوانین تدوین کتاب و ... دارد که تنها یک تایپیست آشنا به کلیه نرم افزارهای تخصصی تایپ قادر است تا کلیه این موارد را رعایت کرده و دیگر نیاز به صرف وقت اضافی ندارد و موجب خواهد شد تایپ فوری کتاب با سرعت بیشتری پیش برود.

مشتریان چندین ساله ما می دانند که عادلانه ترین قیمت های تایپ، فقط در آسیا تایپیست وجود دارد از اینرو برای همیشه در خانواده بزرگ ما باقی مانده اند. اصول قیمت گذاری به عواملی چون تعداد صفحات، زبان پروژه، میزان وضوح تصاویر و خوانا بودن خط ... بستگی دارد.

گروه آسیا تایپیست با تلاش سالیان متمادی از طریق 2000 نیروی متخصص و ویراستاران تایپ کتاب از جمله محدود و غیر محدود در هر مقطع و زمان با مهارت تایپ 10 انگشتی و مسلط به همه نرم افزارهای تخصصی این امکان را برای نویسندگان، مولفان، مترجمان ... در حوزه تایپ کتاب فراهم کرده است تا سفارشات خود را با حداکثر کیفیت و با کمترین غلط املائی دریافت نمایید.

خدمات و مزایای تایپ فوری کتاب توسط تایپیست های حرفه ای آسیا تایپیست
  • تایپ فوری کتاب با نرخ دانشجویی
  • تضمین 100% سفارشات تایپ فوری کتاب با امکان اصلاح رایگان و یا عودت مبلغ توسط تیم بازبینی
  • امکان تایپ فصل به فصل کتاب بصورت مجزا
  • امکان ویراستاری و تدوین تایپ کتاب
  • ثبت سفارش تایپ فوری کتاب در هر فرمتی(دست نویس، عکس، فایل صوتی و...)
  • نظارت کیفیت تایپ فوری کتاب قبل از تحویل
  • دریافت فاکتور رایگان
  • ارائه پشتیبانی 24 ساعته

تایپیست‌های این مجموعه در طول سال‌هاى متوالى تخصص و تجربه لازم برای انجام هر گونه سفارش با هر گونه حجم از سفارش و پیچیدگی های مرتبط با موضوع با حداقل زمان صرف شده را بدست آورده‌اند. بدین ترتیب تایپ کتاب شما با توجه به موضوع کتاب به تایپیست متخصص در آن زمینه سپرده خواهد شد. علاوه بر این، هر گونه توضیحات جزئی در سفارش شما برای ایجاد افزایش کیفیت نسخه در نظر گرفته خواهد شد. هر کلمه، نماد، فاصله پاراگراف، پرانتز، نقطه گذاری، فرمول، تصاویر، جداول، نمودارها، عکس‌ها، مراجع و جنبه های دیگر در سفارش مشتری به دقت ثبت و ویرایش خواهد شد.

تایپ فوری، ارزان کتاب توسط مجموعه ای متخصص مانند آسیا تایپیست برای پیشبرد اهداف شما و تحویل به موقع کتاب بسیار کمک کننده باشد.

هزینه تایپ کتاب بعلت بالا بودن حجم سفارش و اعمال تخفیف حجمی، یکی از ارزان‌ترین سفارشات آسیا تایپیست می‌باشد. تنها کافیست سفارش خود را ثبت نمایید تا بصورت اتوماتیک برای شما پیش فاکتور صادر شود.

صفحات پیشنهادی:

هزینه تایپ ، تایپ فوری ، تایپ به زبان های خارجه