تایپ فوری

تایپ فوری

سفارشات تایپ خود را در کوتاه ترین زمان (امکان تایپ  5000 صفحه در 24  ساعت) دریافت نمایید.

امروزه، اکثر دانشجویان و اساتید به دسترسی سریع خدمات تایپ فوری پایان نامه، مقالات خود نیاز دارند، به همین دلیل عمل تایپ سریع در عصر جدید ارتباطات بسیار پر کاربرد شده است. در این راستا، آسیا تایپیست این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است تا به سادگی بتوانید پروژه های خود را در هر ساعتی از شبانه روز در فضای تعاملی با استفاده از فناوری های روز دنیا همچنین با تقسیم کار بین چندین تایپیست متخصص مربوطه برای پیشبرد سریع ارتباطات کاری و تحصیلی به انجام برسانند.

شاید در یک نگاه تایپ کردن عملی بسیار ساده بنظر برسد اما دارای اصول و قوانینی می باشد که تنها یک تایپیست حرفه ای از کاربرد آنها مانند رفرنس دهی، منابع نویسی، شماره گذاری عکس ها، حاشیه گذاری و بسیاری موارد دیگر ... آگاهی دارد. اگر شما به تایپ یا رسم جدول و نمودار اقدام نمایید ممکن است ساعت ها وقت خود را تلف نمایید و در انتها به کیفیتی که مد نظر شما بوده دست نیابید و هر چینش نامناسب و یا غلط املایی موجود در متن مطمئناً میتواند ارزش خود را از دیدگاه خواننده تا حد زیادی بکاهد. به این ترتیب سپردن کار خود به یک تایپیست حرفه ای می تواند بر دقت و سرعت کار شما بیفزاید. از مهم ترین ویژگی های این مجموعه میتوان به کنترل میزان استرس دانشجویان به ویژه در ایام پایانی ترم های دانشگاهی اشاره کرد. از آنجا که در این ایام اکثر مراکز خدماتی با ترافیک سنگین سفارشات تایپی روبرو هستند و ممکن است نتوانند سفارش شما را در زمان مناسب و با دقت كافى ارائه دهند ولی در آسیا تایپیست شما می توانید سفارشات تایپ دانشگاهی خود را در هر زمانی از سال، با کمترین هزینه صرف شده و بصورت کاملاً آنلاین و اینترنتی دریافت نمایید.

مراحل ثبت سفارش تایپ فوری:

  1. در سایت آسیا تایپیست ثبت نام نمایید.
  2. در قسمت راست پنل کاربری خود، روی ثبت سفارش تایپ کلیک نمایید.
  3. بعد از تکمیل تمام فیلدهای ضروری، در قسمت توضیحات سفارش تأکید بر تحویل بسیار فوری تایپ خود داشته باشید.
  4. ;زمان تحویل سفارش خود را با دقت انتخاب کنید.
  5. فاکتور به صورت آنی قیمت گذاری می شود.
  6. در قسمت پیش فاکتور شما سه حالت را مشاهده خواهید کرد، حالت عادی، حالت نیمه عادی و فوری. در صورت فوری بودن سفارش باید حالت سوم یعنی حالت فوری را انتخاب نمایید. (توجه داشته باشید که بسته به حالت انتخاب، سفارش تایپ شما هزینه آن بالاتر خواهد رفت).
  7. پس از پرداخت پیش فاکتور، سفارش شما به تایپیست متخصص در زمینه سفارش شما واگذار می شود. و در زمان درخواستی شما فایل ارسال خواهد شد.