ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت

تاکنون چه تعداد از مشتریان خود را بدلیل اینکه آنها به زبان شما صحبت نمی‌کنند از دست داده‌اید؟

از آنجا که اینترنت و سایت‌های تجاری، پایگاهی برای ورود تاجران و بازرگانان به بازار جهانی می‌باشد، ترجمه وب سایت به زبان‌های مختلف دنیا می‌تواند باعث ارتباط دقیق با کشورهای متعدد بین‌المللی در جهت ایجاد و معرفی کسب و کار موفق شما باشد. از این‌رو، تاجران و بازرگانان عزیز برای رقابت در بازارهای بین‌المللی پر سر و صدا و شلوغ امروز، نیاز به تغییر اساسی در مسیر خود به منظور ارتباط با جهان دارند. تیم ما قادر است بصورت کاملاً حرفه ای با تامین نیاز و نظر شما به ترجمه هر گونه وبسایت چه بصورت صفحات با متن ثابت (Static) یا بطور تخصصی‌تر در وبسایت‌های پیچیده‌تر (Dynamic) بصورت پویا و متغییر به چند زبان مختلف دنیا از جمله انگلیسی، عربی، روسی‌، ایتالیایی، اسپانیایی، ... بپردازد.

آسیا تایپیست با داشتن مترجمان انسانی حرفه‌ای و در حال رشد می‌تواند محتوای ‌وب‌سایت شما را به بسیاری از جهت تامل با مصرف‌کنندگان بین‌المللی، چند زبانه‌سازی وبسایت و همچنین افزایش در میزان درآمد همیاری نماید.

شما می‌توانید برای استعلام قیمت، به صفحه ثبت نام مراجعه و سفارش خود را ثبت کنید. البته بعلت پیچیدگی روال محاسبه قیمت ترجمه صفحات ‌وب‌سایت، بهتر است درخواست خود را با ذکر جزئیات و ارسال URL وبسایت در قسمت توضیحات، استعلام قیمت نمایید. کارشناسان ما همواره آماده اعلام قیمت به شما هستند.