تایپ فایل صوتی و تصویری

تایپ فایل صوتی و تصویری

اکنون زمان آن رسیده که شما صحبت کنید و ما برای شما تایپ کنیم! کافیست متن را با صدای خود ضبط کنید و سپس برای ما ارسال نمایید.

شاید در دید اول بگویید تایپ فایل صوتی آسان تر از تایپ ساده از برگه ها و یا دست نوشته ها است. ولی در حقیقت تایپ فایل صوتی زمان بیشتری از تایپیست می طلبد. همانطور که می دانید تایپ فایل صوتی و تصویری مستلزم مهارت بالا و تایپ با سرعت بسیار بالا میباشد. بله چنانچه شما یکبار تایپ فایل صوتی را امتحان کرده باشید متوجه خواهید شد که کار بسیار دشواری خواهد بود. ما به چند مشکل که در فایل تایپ صوتی وجود دارد اشاره می نماییم:

  1. وجود لهجه های محلی در سخنان گوینده و لغات تخصصی که درک آن برای تایپیست بسیار دشوار است.
  2. مستلزم تمرکز همزمان بر چندین حس (شنیداری، دیداری، لامسه در تایپ)
  3. عدم مطابقت سرعت تایپ تایپیست و سرعت تکلم گوینده

ولی جای نگرانی نیست، تایپ فایل صوتی توسط تایپیست باتجربه و ماهر انجام میگردد. همچنین امکان ویراستاری در حین تایپ فایل صوتی نیز وجود دارد. برخی مشتریان نیاز دارند که سخنان محاوره در فایل صوتی، به صورت رسمی و با رعایت اصول ادبی تایپ شود. در این شرایط، تایپیست تلاش می کند افعال و ضمایر موجود در متن را به طور رسمی تایپ کند. آنها با دقت کامل و با نازلترین قیمت به پیاده سازی فایل شما می‌پردازند. کلیه‌ سفارشات مربوط به تایپ فایل صوتی پایان نامه یا مقالات و اسناد دولتی و خصوصی در کوتاهترین زمان ممکن صورت می‌پذیرد. هنگامیکه شما از خدمات ما استفاده نموديد کاملاً درک خواهید کرد که سفارش شما در زمان خواسته شده با بالاترین استانداردها توسط تایپیست های ماهر ، صرف نظر از لهجه، گویش دریافت نموده اید.

زبان های قابل پشتیبانی در تایپ فایل صوتی

آسیا تایپیست، تایپ صوتی فارسی و انگلیسی را پشتیبانی می نماید. البته در مورد پیاده سازی تایپ فایل صوتی انگلیسی، سفارش به متخصص زبان انگلیسی سپرده می شود چرا که بایستی تایپیست از قدرت شنوایی بسیار بالایی برخوردار باشد.

جهت اطلاع دقیق از هزینه تایپ فایل صوتی، لطفاً ابتدا سفارش خود را ثبت کنید تا به صورت آنی، هزینه دقیق را برای شما محاسبه نماید.