تایپ از دستنویس

تایپ از دستنویس

رونویسی از اسناد دستنویس می تواند یک کار چالش برانگیز باشد زیرا این امر مستلزم صرف وقت، و تخصص فراوانی دارد. اگر دست نوشته ای دارید که نیاز به تایپ کردن دارد، پس کارهای زیادی در پیش روی خود خواهید داشت. بسته به حجم نسخه خطی که می تواند حتی به هفته‌ها به طول بینجامد و استفاده ناکارآمد از زمان قطعاً مطابق برنامه شما نیست. پس نگران نباشید چون در مسیر درستی قرار دارید. گروه آسیا تایپیست هر گونه دستخط با هر موضوعی که باشد چه خوانا چه ناخوانا برای شما تایپ می کند و جدول ها، نمودارها و فرمول های داخل متن دستنویس را نیز در فایل پیاده سازی می کند.

آسیا تایپیست برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان از تایپیست‌های کاربلد هر رشته کمک گرفته است زیرا تایپیست مربوط به آن رشته به دلیل آشنایی با اصطلاحات موجود در متن می‌تواند منجر به کاهش چشمگیر غلط املایی شود و مؤلفین یا مترجمان و دانشجویان گرامی به اصلاحات کمتری نیاز خواهند داشت. تیم خبره ما ضرورت زمان را درک می‌کند. از اینرو، هرگز سفارشات بیشتر از مهلت درخواستی شما انجام نخواهد گرفت. تایپیست های ما نيز با دقت خطاهای املایی شما را اصلاح می‌نمايند به طوری که نیازی نیست شما در مورد کیفیت سفارش نگران باشید، و این دقت و تعهد ما را در کسب و کار بهترین می‌سازد.

فقط کافیست در سایت آسیا تایپیست ثبت نام نمایید و سفارش آنلاین ثبت کنید این تنها کاری است که باید انجام دهید. دانشجویان عزیز همچنین می توانند برای تایپ مقاله و پایان نامه خود از متخصصین ما بهره ببرند.

برای سفارش تایپ از دستنویس کلیک کنید