تایپ فوری و ارزان

تایپ فوری و ارزان

اکثر افراد در قشرهای مختلف، علاوه بر کیفیت خدمات خوب، ارزانی کار هم برایشان مهم است و دوست دارند همان کیفیت تایپ را فوری با هزینه کمتر دریافت کنند. از این‌رو، تایپ فوری ارزان متقاضیان بیشتری بین اکثر دانشجویان دارد و روز به روز به متقاضیان این قشر افزوده می‌شود. البته این بدین معنی نیست که کیفیت برای دانشجو مهم نیست، بلکه به دلیل وجود مشکلات اقتصادی، میتوان گفت این امری طبیعی است.

اگر شما در زمینه شغلی یا تحصیلی در موقعیتی باشید که با حجم انبوهی از تایپ مقالات، کتب رو‌به‌رو هستید و نیازمند این می‌باشید که تایپ شما، هزینه مناسبی را در برگیرد در این شرایط ایده‌آل‌ترین راه حل، یافتن موسسات حرفه ای دانشجویی خواهد بود که در کمترین زمان سفارش شما را انجام دهند. آسیا تایپیست در همین زمینه اقدام به بررسی و رفع نیاز مخاطبان خود نموده است و در این راستا سعی بر آن داشته است که به صورت مداوم، کمترین فشار مالی را به مشتریان متحمل کند.

همگان به خوبی می دانند که تایپ ۱۰ انگشتی سریع ترین روش تایپ کردن است و یک تایپیست حرفه ایی می بایستی در نیم ساعت بیش از 1000 کلمه و در نصف روز بیش از 10000 کلمه با رعایت کلیه علائم نگارشی و تسلط به کلیه نرم افزارهای تخصصی تایپ کند. بدیهی است که عدم آشنایی به تایپ ده انگشتی و استفاده از این مهارت بسیار ارزشمند، می تواند در زمان صرفه جویی صورت بگیرد. آسیا تایپیست معجزه ای را به شما وعده می دهد که می‌تواند کیفیت همراه با سرعت و هزینه مناسب را در اختیارتان قرار دهد.

تایپ در سریع ترین زمان ممکن با کمترین قیمت

 خدمات تایپ فوری ارزان تنها به زبان فارسی نمیباشد بلکه تایپ به بیش از 27 زبان زنده دنیا را نیز پوشش می دهد. تایپ زبان های مختلف به متخصص آن زبان که تسلط کافی دارد سپرده می شود. تعرفه های تایپ براساس فرمت استاندارد سایت و زمان سفارش کاملاً مقرون به صرفه میباشد. به عنوان مثال، اگر سفارش شما کمتر از 100 صفحه باشد، میبایستی همان مبلغ قیمت گذاری شده را پرداخت نمایید. ولی برای سفارشات انبوه بیش از 100 صفحه، 10% برای صفحات از 101 به بعد تخفیف خواهیم داد.