قوانین

قوانین سایت

لطفاً قبل از استفاده از سایت قوانین سایت را مطالعه نمایید. مطالعه قوانین برای همه کاربران الزامی است.

 1. قرارداد میان کاربر و آسیا تایپیست زمانی منعقد می گردد که کاربر در وب سایت ثبت نام و سفارش خود را ثبت نماید و (مبلغ پیش پرداخت) مربوط به سفارش خود را نیز پرداخت نماید.
 2. طبق قوانین آسیا تایپیست هر گونه ارتباط کاربر با مترجم و تایپیست ممنوع می باشد.
 3. آسیا تایپیست از فونت های شناخته شده و تنظیمات مرسوم برای انجام سفارشات تایپ استفاده می نماید مگر اینکه کاربر درخواست تایپ با شیوه نامه خاصی را داشته باشد.
 4. فاكتور سفارش تا 24 ساعت از صدور اعتبار دارد و در صورت عدم پرداخت توسط مشتری فاکتور و درخواست فسخ می گردد. و در صورتیکه قصد سفارش همان پروژه را دارید که 24 ساعت از صدور آن گذشته است، حتما سفارش خود را دوباره ثبت نماید تا مشکلی در زمان تحویل سفارش ایجاد نشود.
 5. در قسمت زمان درخواستی موجود در قسمت ثبت سفارشات حتما زمان درخواستی خود را به صورت دقیق وارد نمایید .
 6. هزینه و زمان تحویل پروژه از طریق ایمیل پس از بررسی برای کاربر ارسال می گردد.
 7. در صورت انصراف سفارش از سوی کاربر، 30 % از هزینه کل سفارش به عنوان خسارت، از کاربر دریافت می شود و الباقی را تودیع می نماید و آن قسمت از سفارش که انجام شده است به کاربر تحویل داده خواهد شد.
 8. کلیه خدمات تایپ و ترجمه (بجز ترجمه کتاب) دارای 72 ساعت گارانتی کیفیت بوده و چنانچه خطا یا خطاهایی از قبیل نقض تایپ، غلط املایی، جا انداختن مطالب تایپ، ... پس از دریافت سفارش توسط مشتری شناسایی گردید تیم مجرب ما بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی ویرایش را انجام خواهند داد و شایان ذکر است که ترجمه کتاب دارای 10 روز گارانتی کیفیت می باشد.
 9. گروه ما موظف به تکمیل پروژه کاربر در زمان مقرر شده و حتی در ایام تعطیل می باشد ایام تعطیل موجب اضافه شدن به زمان تحویل سفارش نمی شود.
 10. لازم به ذکر می باشد زمانیکه سفارش مشتری ثبت گردید، فایل های الکترونیکی پس از دریافت نمی تواند باز گرداننده شوند و نارضایتی از کیفیت سفارش دلیل بر لغو پرداخت از سفارش نخواهد بود.
 11. کلیه مطالب و محتوای سایت متعلق به آسیا تایپیست می باشد و هرگونه کپی برداري و اشتراك گذاري ممنوع بوده و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد .
 12. این مجموعه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که نتیجه مواردي خارج از اختیار ما ، که عبارتند از وقوع بلایاي طبیعی، قوه قهریه، شرایط غیر عادي، قطعی شبکه، اینترنت، خرابی دیتا، خرابی در سرور و غیره باشد را ندارد.
 13. كليه خدمات این مجموعه مشمول 72 ساعت گارانتی از زمان تحویل سفارش به مشتری می باشد. چنانچه پس از دریافت سفارش توسط مشتری، خطا یا خطاهایی از قبیل نقض تایپ، غلط املایی، جا انداختن مطالب تایپ و ... شناسایی گردید خطاها بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی توسط تیم ما ویرایش خواهند شد. مشتریان می توانند خطاها را به صورت نوشتاری از طریق تیکت گزارش دهند تا گروه بازرسی در مدت زمان بسیار کوتاه مشکل را برطرف نمایند. این ضمانت نامه تنها تا ۷۲ ساعت پس از تحویل سفارش اعتبار دارد .
 14. حق فسخ سفارش توسط مشتری: مشتری دارای حق فسخ سفارش میباشد تا زمانیکه سفارش کار هنوز شروع نشده باشد و چنانچه مشتری مجبور به انصراف سفارش کار در حال آماده سازی باشد او موظف به پرداخت آن قسمت از سفارش که انجام شده میباشد و مابقی مبلغ را دریافت نماید. لازم به ذکر است که این مجموعه به ازای هر 24 ساعت تاخیر در تحویل سفارشات ملزم به بازپرداخت 10% از هزینه سفارش می باشد.

قوانین حفظ حریم خصوصی

این مجموعه ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان وبسایت خود، به حفظ اطلاعات شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود پایبند میباشد. این سند بیان کننده خط مشی حفظ حریم شخصی کاربران و مربوط به وب سایت آسیا تایپیست به نشانی http://asiatypist.com/ است. هیچگونه اطلاعات شخصی و هویتی شما هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی گردد. مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید .در مواردی چون هک، دسترسی غیر مجاز و ... اطلاعات خاصی چون IP به صورت خودکار ضبط و ثبت می گردد. این سند خط مشی، قوانین عمومی ما را در جمع آوری و استفاده از اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت ما را شرح می دهد. هدف ما جلب اعتماد شما عزیران میباشد. به همین منظور، برای درک کامل حقوق خود، از شما خواهشمندیم تا این سند خط مشی را مطالعه نمایید. در مورد بازدیدکنندگان، وب سایت های ما در شبکه جهانی وب برای بازدید عموم تعبیه شده است. در این راستا شما در شبکه جهانی وب می توانید از وب سایت ما بازدید نمایید بدون آنکه هویت، یا سایر اطلاعات شخصی خود را برای ما فاش کنید. در مورد مشتریان و همکاران فعلی و آینده، هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی (هر گونه اطلاعاتی که هویت شما را فاش کند) در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و گروه ما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چه نوع اطلاعاتی آسیا تایپیست جمع آوری می کند؟

هنگامیکه شما از وب سایت ما بازدید می کنید، وب سرور ما اطلاعات پایه شما را جمع آوری می کند. این اطلاعات درباره نام صفحه، زمان بازدید، دفعات بازدید صفحات واطلاعات آماری دیگری است که شامل اطلاعات هویتی نیست، به جز مواقعی که برای جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده از سیستم و نفوذ غیر مجاز مورد نیاز است. هنگامیکه شما برای استفاده از خدمات این سایت ثبت نام می کنید، اطلاعات شخصی شما که شامل هر گونه اطلاعات برای شناسایی فرد مثل نام و نام خانوادگی، مشخصات شخصی و یا اطلاعات تماس که شامل نشانی، شماره تلفن و ایمیل می شود در اختیار ما قرار می دهید. تا زمانی که شما از خدمات آسیا تایپیست استفاده می نماید، اطلاعات با توجه به وضعیت حساب کاربری، نوع خدمات و کار سیستم، مدیریت می شوند. به علاوه ممکن است نامه های الکترونیکی مشتری و سایر مکاتبات با مشتری در صورت لزوم ذخیره شوند. با این حال، به منظور مشارکت در برخی از خدمات ارائه شده از طریق سایت، شما باید یک "حساب" و "رمز عبور" ایجاد کرده و اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را به ما ارائه دهید

اطلاعات شما چگونه استفاده می گردد؟

آسیا تایپیست، از اطلاعات شخصی و تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت برقراری خدمات شما استفاده می نمائید. ما اطلاعات دیگری نظیر وضعیت حساب کاربری، اعتبارها و ثبت ها و... مشتری را، در فرایند برقراری سرویس ها استفاده می کنیم. با زدن دکمه های "ارسال" یا "ثبت" یا "ذخیره"هر بازدید کننده، به صراحت رضایت خود را برای استفاده از این اطلاعات در جهت مقاصدی که در این سند خط مشی بیان شده، اعلام می دارد. ممکن است اطلاعات تماس شما با رضایت و اجازه شما، در فهرست حسن انجام کار و رضایت مشتریان قرار گرفته شود. اطلاعات شخصی و حساب کاربری مشتری فاش نخواهد شد، مگر اینکه متقاعد شویم افشای این اطلاعات در جهت شناسایی یا تماس یا اقامه دعوی علیه کسی باشد که باعث صدمه و خسارت به حقوق آسیا تایپیست یا مشتریان آن یا دیگران شده باشد. ما ممکن است اطلاعاتی را مطابق با قانون، یا در جایی که شرکت متقاعد شود که، قانون نیازمند این اطلاعات است، در اختیار مقامات قضایی قرار دهیم. همچنین محتویات هیچ نامه الکترونیکی، یا مراسلات و مکاتباتی که آسیا تایپیست برای مشتریان خود ذخیره می کند را برای هیچ شخص ثالثی افشا نخواهد کرد، مگر (الف) مورد نیاز برای انجام سفارش، انتقال و بررسی های سفارش باشد که آسیا تایپیست به صلاحدید خود منفردا آن را، لازم بداند. (ب) لازم باشد که برای پیگیری امور حقوقی در اختیار مقامات قضایی قرار گیرد. توجه داشته باشید که آسیا تایپیست ممکن است اطلاعات جمع آوری شده را در جهت اطلاع رسانی و بروز رسانی ها ، خبرنامه و یا اخبار مربوط به خدمات ما مورد استفاده قرار دهد. اگر شما نمی خواهید این گونه ایمیل ها را دریافت کنید شما می توانید با ارسال ایمیل خالی با موضوع "BLOCK"به ایمیل آسیا تایپیست برای لغو پیامک های تبلیغاتی از طریق سایت اقدام نمایید.

تبلیغات و کوکی های (Cookies) اشخاص ثالث

اطلاعات پایه جمع آوری شده کاربر، برای کمک به ما در جهت آنالیز ترافیک وب، بهبود محتویات وب سایت و بهبود نحوه استفاده شما از وب سایت ما، مورد استفاده قرار می گیرد. اطلاعات شخصی مشتریان در مواردی که صریحا در این سند آمده است، مورد مبادله قرار نخواهد گرفت. ما هم اکنون تیمی داریم که این اطلاعات را، مورد پردازش قرار می دهند تا ما را در جهت بهینه سازی و مدیریت کسب و کار و ارتباطات اینترنتی، کمک کنند. ما از خدمات شرکتهای بازاریابی و خدمات آماری استفاده می کنیم که به ما کمک می کنند تا میزان کارایی برنامه های تبلیغاتی خود و نحوه استفاده بازدیدکنندگان از وب سایت خود را بسنجیم. برای این کار ما از کوکی هایی که این شرکتها در اختیار ما قرارداده، در وب سایت خود استفاده می کنیم. اطلاعاتی که شرکتها بوسیله این کوکی ها جمع آوری می کنند، هویت شخص را مشخص نمی کند. این اطلاعات به ما کمک می کند، نوع مشتریان و جاذبه های وب سایت خود و اینکه کدام خدمات پرطرفدارتر است، را متوجه شویم. اگر چه این شرکتها، اطلاعاتی که از وب سایت ما می آید را از طرف ما ثبت می کند، ولی اینکه این اطلاعات در کجا استفاده شود یا نشود را ما کنترل و مشخص می کنیم. ما ممکن است از کوکی ها (اطلاعاتی است که یک وب سایت امکان ذخیره آن را روی رایانه شما دارد) در جاهایی استفاده کنیم. کوکی به یک برنامه کاربردی تحت وب، امکان پاسخ به شما را فراهم می کند و با نگهداری و بازیابی داده هایی در مورد سلایق شما، برنامه کاربردی تحت وب، می تواند عملیات خود را متناسب با نیاز، چیزهایی که دوست دارید و چیزهایی که دوست ندارید، ترتیب دهد. اکثر مرورگرهای وب اجازه پایش اینگونه کوکی های را به شما می دهند. در مورد نحوه عملکرد این پایش باید، به دستورالعمل های مرورگر خود مراجعه کنید. اگر شما کوکی ها را در مرورگر خود غیرفعال نمایید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از بسیاری از مزایای شخصی سازی یک برنامه کاربردی تحت وب، محروم خواهید شد و در صورت غیرفعال کردن کوکی ها، بسیار محتمل است که برخی از عملکردهای وب سایت، از کار بیفتند و یا بسیار کند شود. ما هیچگونه اطلاعات هویتی شما را، جمع آوری نمی کنیم مگر اینکه خود شما این اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید یا ما مواجه با مواردی چون خرابکاری و تلاش برای نفوذ غیر مجاز یا هر عملی که ممکن است به منافع آسیا تایپیست و مشتریان آن لطمه وارد نماید.

من چگونه می توانم به اطلاعات شخصی خود دست پیدا کنم؟

هنگامی که شما از خدمات ما استفاده نمودید، می توانید به اطلاعات شخصی خود از قبیل نام کاربری و اطلاعات تماس خود، در هر زمان که خواستید، برای تغییر یا تصحیح، دسترسی پیدا کنید. به عنوان یکی از کاربران سایت، می توانید با ورود به "کاربران" به اطلاعات شخصی خود دسترسی پیدا کنید. اطلاعات حساب کاربری شما به صورت امن نگهداری می شوند و تنها با وارد کردن، گذرواژه ای که خودتان انتخاب کرده اید، قابل دسترس است. اگر احتیاج به کمک و راهنمایی در مورد نحوه تصحیح اطلاعات خود داشتید، می توانید با ما از طریق صندوق پست الکترونیک مکاتبه کنید.

تغییر در سند خط مشی ما

آسیا تایپیست حق تغییر این سند خط مشی را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. پیشنهاد ما به شما این است که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید. نسخه قابل استناد این سند خط مشی آخرین نسخه ای که در سایت موجود است، خواهد بود. شما حق اینکه بخواهید، اطلاعات شخصی شما از مجموعه اطلاعات جمع آوری شده ما، حذف شود، یا افشا نشود را دارید، برای این منظور نامه ای به صندوق پستی info | a t | asiatypist.com بفرستید. لطفا در این نامه درخواست، نام و اطلاعات تماس خود را نیز قید کنید. قبل از هر اقدامی، آسیا تایپیست اقدامات لازم جهت راستی آزمایی ادعای شما را به انجام خواهد رساند.

تماس با ما

اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند خط مشی دارید، می توانید آن را از طریق ایمیل یا فرم تماس موجود در سایت مطرح کنید

قوانین و ضوابط استخدام

آسیا تایپیست شروطی را برای آغاز همکاری با مترجمین و تایپیست های عزیز تعیین کرده است از قبیل: ارایه تایپ و تخصصی و روان، امانت داری ، داشتن تجربه کاری در زمینه ترجمه ... می باشد. و تنها هدف این مجموعه شناسایی زبده ترین مجریان در مناسب ترین رده کیفی و البته جلب رضایت کافرما و مجری می باشد، بنابراین تمامی مجریان منتخب جهت فعالیت در آسیا تایپیست از توانایی بالایی در حوزه مربوطه برخوردارند و از حق الزحمه منصفانه در فیلد تخصصی خود بهره مند خواهند شد. عرصه خدمات تایپ و ترجمه فعالیتی پر رقابت است و برای شکست رقبا نیازمند توانایی بالایی است، از این رو انتخاب مجریان بر اساس شرایطی صورت می پذیرد که در زیر به شرح آن پرداخته ایم.

 1. مترجم و تایپیست به عنوان مجری پروژه می بایست مسئولیت پذیری بالایی داشته باشد. مجریان متن پس از پذیرش سفارش ، مسئول انجام سفارش می باشد بنابراین می بایست با مدیریت زمان نسبت به تحویل پروژه در زمان اعلام شده اقدام نماید
 2. امانت داری در عدم انتشار متون امر مهمی در اعتماد بین ما ، کارفرمایان میباشد و مجریان حق انتشار مقالات که برای کارفرمایان انجام میدهد را ندارد . برای ایجاد این اعتماد سایت آسیا تایپیست یک تعهد نامه فراهم نموده و میبایستی پس از شرکت و تایید نهایی در آزمون امضا گردد که از این سو استفاده های احتمالی جلوگیری کنیم و در صورت مشاهده این امر ناپسند با توجه به داشتن تعهد نامه امضا شده توسط مجری از طریق مراجع حقوقی و قضایی پیگیر خواهیم شد.
 3. یکی دیگر از اصول بسیار مهم برای همکاری با آسیا تایپیست ، وقت شناسی در زمان تحویل سفارش می باشد. امکان کنسل کردن سفارشات فوری وجود ندارد و اگر سفارشی را قبول کرده اید که به هر دلیلی نمیتوانید در موعد مقرر آن را تحویل دهید، لطفا در اسرع وقت اطلاع دهید. ولی در صورت تکرار حساب کاربری مجری مسدود خواهد شد.
 4. به ازای هر ساعت تاخیر در ارسال کار، ۱۰ درصد از هزینه سفارش کسر می شود
 5. پاسخگویی لحظه ای به پیامک ها و تماس های واصله از سوی آسیا تایپیست (نظم در پاسخگویی در اولویت می باشد
 6. مجریان گرامی موظف به ارسال فایل ترجمه در دو نسخه word و PDF به کارفرما میباش
 7. پاراگراف های ترجمه میبایستی مطابق با فایل مبدا باشد. و بعد از اتمام ترجمه یک بار مرور شود و به لحاظ قابل فهم بودن، کل متن بررسی شود
 8. لطفا برای جلب اعتماد مشتری در هر صفحه از فوت نوت (foot note) استفاده کنید. به ویژه برای اصطلاحات تخصصی و یاطلاحات و مفاهیم مهم در متن از فوت نوت استفاده شود
 9. لطفا از پذیرفتن ترجمه ای که با اصطلاحات تخصصی آن آشنایی ندارید، خودداری کنید
 10. اسامی خاص انگلیسی و یا هر گونه اصطلاح دیگر، به صورت انگلیسی در متن نوشته نشوند. بلکه معادل مناسب آن به فارسی در متن ترجمه نوشته شود و از پاورقی استفاده شود.
 11. جداول و نمودار ها موجود در مقاله باید به صورت کامل ترجمه شون
 12. حقوق مجریان به صورت مداوم پرداخت می گردد. پرداخت حق الزحمه مترجمین هر 10 روز پس از تحویل ترجمه می باشد.
 13. رعایت اصول و تضمین کیفیت تایپ: تسلط کامل به برنامه آفیس و آشنایی به اصول تایپ، کشیدن جداول، درج فرمولها .... و همچنین متن تایپ شده باید عاری از اشتباهات املایی و دارای چهارچوبی منظم و ویراسته باشد.
 14. مجریان میبایستی به اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشن
 15. مجری موظف به رعایت فونت های شناخته شده و تنظیمات مرسوم برای انجام سفارشات میباشد مگر اینکه کارفرما درخواست تایپ با شیوه نامه خاصی را داشته باشد.
 16. مسئولیت پذیری بالا ، صداقت کاری ، پایبندی به اصول اخلاقی و فعالیت مداو
 17. نظم در تحویل به موقع، ارائه سفارش به صورت دو نسخه فایل Word و PDF و با کیفیت ضمانت شد
 18. در کلیه موارد ذکر شده فضای قبل و بعد از پارگراف میبایستی 0 باشد. برای این مورد از منوی پارگراف به بخش Spacing مراجعه نمایید. فیلد Before و After را بر روی 0 قرار دهید و تیک گزینه Don’t add space between paragraphs of the same style رو بزنید
 19. چنانچه خطا یا خطاهایی از قبیل نقض تایپ، غلط املایی، جا انداختن مطالب تایپ، ... پس از دریافت سفارش توسط کافرما شناسایی گردید مجری موظف به ویرایش سفارش بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی می باشد
 20. به ازای هر ساعت تاخیر در ارسال کار، ۱۰ درصد از دستمزد تایپیست کسر می شود. و در صورتی که 48 ساعت از زمان تحویل سفارش سپری شده باشد و تایپیست قادر به ارائه سفارش نباشد، هیچ حق الزحمه ای به مجری پرداخت نخواهد شد.
 21. در صورتی که سفارش به صورت ناقص تحویل گردد، هیچ حقوقی به تایپیست پرداخت نمی شود
 22. حقوق مجریان به صورت مداوم پرداخت می گردد. پرداخت حق الزحمه مترجمین هر 10 روز پس از تحویل ترجمه می باشد.
 23. تمامی معاملات انجام شده در این سایت می‌بایست براساس قوانین تجارت جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران باشد
© 1396 تمام حقوق این سایت برای آسیا تایپیست محفوظ است.