آموزش افزایش اعتبار

آموزش افزایش اعتبار


برای افزایش اعتبار خود، از منوی کاربری (سمت راست) بخش "مدیریت مالی" را انتخاب و زیر منوی "افزایش اعتبار" را انتخاب کنید.

در این صفحه یک فرم با 2 گزینه وجود دارد.

کادر اول مربوط به درگاه بانک می باشد. شما دارای هر کارت بانکی عضو شتاب باشید می توانید از هر یک از این درگاه ها استفاده نمایید و فرقی نمی کند کارت بانک شما از چه بانکی باشد فقط کافیست عضو شبکه شتاب باشد.

کادر دوم مربوط به تعیین مبلغ می باشد. مبلغ مد نظر را در این کادر وارد نمایید. دقت داشته باشید که مبلغ به تومان می باشد. 

بعد روی گزینه "افزایش اعتبار" کلیک کنید و کمی صبر کنید تا به درگاه بانک وصل شود . در صفحه بانک مشخصات کارت بانکیتان را وارد و تایید می نمایید پس از تایید بانک به سایت هدایت می شوید و پیغام موفقیت آمیز بودن تراکنش را که مشاهده نمایید میزان مبلغ مد نظر به طور اتوماتیک به اعتبار شما افزوده می شود..

در صورتی که به درگاه بانک مراجعه کردید و در بازگشت به سایت عملیات به طور موفقیت نا آمیز باشد تراکنش شما ناموفق لحاظ میگردد. در صورتی که از حساب شده مبلغ کسر شده است حداکثر ظرف 24 ساعت کاری به حسابتان بازگشت داده میشود از سمت بانک به طور اتوماتیک، اما اگر بازگشت مبلغ انجام نشد از طریق بخش پشتیبانی، یک تیکت ثبت می نمایید و مبلغ و تاریخ انجام تراکنش را اعلام میکنید. ما با بررسی پنل درگاه بانک تراکنش شما را مجددا بررسی نموده و در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش مبلغ را به اعتبار شما افزایش می دهیم و در غیر اینصورت جزییات تراکنش ناموفق را به شما اعلام می نمائیم تا بتوانید از طریق بانک خودتان اقدام به پیگیری نمایید.

نظرات

ارسال نظر

برای ثبت نظر لطفاً وارد حساب کاربری خود شوید. عضویت / ورود